Week 1 Playoff Scores & Week 2 Matchups

8A Region 1 Quarterfinals (Friday, November 15)

First Coast (Jacksonville) 28, Lake Brantley (Altamonte Springs) 10
Lake Mary 25, Sandalwood (Jacksonville) 6

8A Region 1 Semifinals (Friday, November 22)

First Coast (Jacksonville) (10-1) at Lake Mary (11-0)

7A Region 1 Quarterfinals (Friday, November 15)

Oak Ridge (Orlando) 48, Fleming Island (Orange Park) 41 (OT)
Fletcher (Neptune Beach) 20, Winter Springs 0

7A Region 1 Semifinals (Friday, November 22)

Fletcher (Neptune Beach) (9-2) at Oak Ridge (Orlando) (8-3)

6A Region 1 Quarterfinals (Friday, November 15)

Columbia (Lake City) 42, St. Augustine 24
Bartram Trail (St. Johns) 50, Ed White (Jacksonville) 20

6A Region 1 Semifinals (Friday, November 22)

Bartram Trail (St. Johns) (6-5) at Columbia (Lake City) (10-1)

6A Region 2 Quarterfinals (Friday, November 15)

Gainesville 17, Sunlake (Land O’Lakes) 14
Springstead (Spring Hill) 21, Citrus (Inverness) 6

6A Region 2 Semifinals (Friday, November 22)

Gainesville (9-2) at Springstead (Spring Hill) (10-1)

6A Region 3 Quarterfinals (Friday, November 15)

Mainland (Daytona Beach) 49, Lake Minneola 0
Leesburg 24, Seabreeze (Daytona Beach) 17

6A Region 3 Semifinals (Friday, November 22)

Mainland (Daytona Beach) (10-1) at Leesburg (8-3)

5A Region 1 Quarterfinals (Friday, November 15)

Bishop Kenny (Jacksonville) 44, Palatka 22
Clay (Green Cove Springs) 29, Ribault (Jacksonville) 12

5A Region 1 Semifinals (Friday, November 22)

Clay (Green Cove Springs) (7-4) at Bishop Kenny (Jacksonville) (10-0)

5A Region 2 Quarterfinals (Friday, November 15)

North Marion (Citra) 17, Pasco (Dade City) 7
South Sumter (Bushnell) 31, Suwannee (Live Oak) 12

5A Region 2 Semifinals (Friday, November 22)

South Sumter (Bushnell) (11-0) at North Marion (Citra) (9-2)

4A Region 1 Semifinals (Friday, November 15)

East Gadsden (Havana) 19, Fort White 9
Florida High (Tallahassee) 41, Taylor County (Perry) 6

4A Region 2 Semifinals (Friday, November 15)

Bolles (Jacksonville) 32, Keystone Heights 10
Raines (Jacksonville) 58, Bradford (Starke) 6

4A Region 2 Finals (Friday, November 22)

Bolles (Jacksonville) (8-3) at Raines (Jacksonville) (9-2)

3A Region 1 Semifinals (Friday, November 15)

Trinity Catholic (Ocala) 30, Providence (Jacksonville) 13
Trinity Christian (Jacksonville) 49, Father Lopez (Daytona Beach) 7

3A Region 1 Finals (Friday, November 22)

Trinity Catholic (Ocala) (8-3) at Trinity Christian (Jacksonville) (10-1)

2A Region 1 Semifinals (Friday, November 15)

North Florida Christian (Tallahassee) 48, Harvest Community (Jacksonville) 21
University Christian (Jacksonville) 34, FAMU (Tallahassee) 12

2A Region 1 Finals (Friday, November 22)

University Christian (Jacksonville) (9-2) at North Florida Christian (Tallahassee) (8-2)

2A Region 2 Semifinals (Friday, November 15)

Warner Christian (South Daytona) 30, Agape (Orlando) 8

2A Region 2 Finals (Friday, November 22)

Victory Christian (Lakeland) (8-3) at Warner Christian (South Daytona) (9-1)

1A Region 3 Semifinals (Friday, November 15)

Hamilton County (Jasper) 39, Bell 24
Trenton 50, Lafayette (Mayo) 21

1A Region 3 Finals (Friday, November 15)

Trenton (9-1) at Hamilton County (Jasper) (5-5)

1A Region 4 Semifinals (Friday, November 15)

Dixie County (Cross City) 37, Wildwood 0
Union County (Lake Butler) 41, Crescent City 13

1A Region 4 Finals (Friday, November 22)

Union County (Lake Butler) (10-1) at Dixie County (Cross City) (9-0)